Loading...

Bardzo dobry mecz rewanżowy z Huraganem Wołomin

Przed rozpoczęciem meczu uczciliśmy minutą ciszy pamięć zmarłego
Tadeusza Hucińskiego, byłego trenera reprezentacji Polski kobiet, trenera ekstraklasowych klubów, profesora nauk wychowania fizycznego. Cześć jego pamięci.

Minuta ciszy pamięci Tadeusza Hucińskiego

Nasza drużyna rozegrała bardzo dobry mecz, przez całe spotkanie utrzymywał się wynik w okolicach remisu. Na przerwę schodziliśmy przy stanie 37 : 41 dla Huragana Wołomin, głównie dzięki niewiarygodnej skuteczności (rzuciły nam 8 trójek). Trzecia kwarta minimalnie przegrana 11 : 14.

Ostatnia kwarta to odważny ruch trenera, który do gry wystawił najmłodsze zawodniczki okazał się strzałem w dziesiątkę. Zmęczenie rywalek, szybkość i odrobina szczęścia pozwoliły naszym zawodniczkom na odrobienie strat i zniwelowanie przewagi do 3. punktów.

Na 4 minuty przed końcem wszyscy czuliśmy, że zwycięstwo jest blisko, tym bardziej, że na boisko wróciła pierwsza piątka. Życie pisze jednak własne scenariusze, nasze rywalki po wzięciu czasu zdobyły sześć punktów z rzędu, a ich kosz stał się zaczarowany. Na minutę przed końcem boisko za 5. fauli opuściła nasza kapitan. W samej końcówce udało nam się zniwelować stratę do 7 punktów i po bardzo dobrym i wyrównanym meczu musieliśmy uznać wyższość drużyny z Wołomina 62 : 69.