Loading...

Cenne zwycięstwo – II runda rozpoczęta

Nowy rok 2022 rozpoczęliśmy od zwycięstwa nad GRODZISKIM KLUBEM KOSZYKARSKIM.

Po serii porażek z niepokojem oczekiwaliśmy dzisiejszego meczu. Nasza drużyna do meczu przystąpiła wyjątkowo zmotywowana wiarą w pierwsze zwycięstwo.

Pierwsza kwarta to koncertowa gra naszych zawodniczek i wysokie zwycięstwo 21 : 11. W II kwarcie wkradła się niedokładność i wyraźnie spadła skuteczność co pozwoliło naszym przeciwniczkom  rozpocząć pogoń i na przerwę schodziliśmy z minimalną przewagą 29 : 27. III kwarta kończy się wyjściem na prowadzenie 43 : 44 drużyny z Grodziska. O losach spotkania zadecydowała kwarta IV, gdzie prowadzenie zmieniało się  z minuty na minutę.

O zwycięstwie zadecydowały ostatnie 2 minuty, gdzie zobaczyliśmy ponownie nasze dziewczęta z I kwarty, które wygrały cały mecz 68 : 61.
Na wyróżnienie zasługuje cały zespół oraz wspaniała skuteczność Kai Jaguś, która ustanowiła osobisty rekord zdobytych 37 punktów.

W barwach naszej drużyny zadebiutowała najmłodsza zawodniczka rozgrywek II ligi Maja Borkowska, która za 5 dni obchodzić będzie swoje 14. urodziny.

Gratulujemy zespołowi i trenerom, których trafne decyzje i zachowany spokój pomogły dziewczynom na tak ważne zwycięstwo.

Brawo dziewczyny!